Opakowania z tworzyw sztucznych

Niemal każdy produkt potrzebuje opakowania – jest to fakt, z którym nie można dyskutować. Chyba nikt nie wyobraża sobie bowiem zakupu płynu do płukania, czy płynu do spryskiwaczy „luzem”, bez odpowiedniej butelki. Opakowania z tworzyw sztucznych od momentu pojawienia się pierwszych tego typu rozwiązań bardzo szybko zyskały popularność i cieszą się nią do dziś. Na ten stan rzeczy ma wpływ kilka czynników – są dosyć uniwersalne, trwałe, łatwo dostępne, praktyczne a ich cena nie należy zazwyczaj do najwyższych. To właśnie te cechy sprawiły, że obecnie wiele produktów dostępnych jest właśnie w butelkach, czy pudełkach wykonanych z tworzyw sztucznych.

Jako producent tego typu produktów z wieloletnim doświadczeniem, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że opakowanie jest niemal tak samo ważne jak produkt, który się w nim znajduje. Właśnie dlatego od lat zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Sprawdzony producent opakowań z tworzyw sztucznych i nie tylko

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych to dla nas chleb powszedni. Zajmujemy się tym od 1998 roku i stale poszerzamy swoje możliwości Zaczynaliśmy od produkcji papieru toaletowego, by następnie rozszerzyć swoją ofertę o kosmetyki i środki higieny osobistej, a od 2017 roku jesteśmy niezależni od dostawców opakowań, ponieważ obecnie sami je produkujemy.

Do produkcji opakowań wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają nam osiągnięcie znakomitych efektów. Poza produkcją opakowań zajmujemy się również produkcją detergentów i środków czystości różnego rodzaju. W naszej ofercie można znaleźć mydła do rąk, kosmetyki, chemię samochodową, gospodarczą, produkty grillowe i specjalistyczne.

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych PP/HDPE/PET.
Posiadamy szeroki asortyment nakrętek.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Pranie 1L

Pranie 3L

Pranie 5L

Kanister 5L czerwona nakrętka

Kanister 5L niebieska nakrętka

Kanister 4L niebieska nakrętka

Wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych

W tej kategorii na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z propozycjami produktów, które możemy wykonać dla naszych klientów na zamówienie. Dostępne są one w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dobrać odpowiedni do swoich wymagań wariant. Do produkcji opakowań wykorzystujemy tworzywa PP, HDPE i PET. Dzięki temu są one bardzo trwałe i odporne na działanie różnego rodzaju substancji, przez co świetnie sprawdzą się jako opakowania na detergenty i różnego rodzaju chemikalia, ale nie tylko. Oprócz tego posiadamy bardzo szeroki wybór różnego rodzaju nakrętek, dlatego każdy klient może z łatwością dobrać odpowiednie produkty do swoich potrzeb.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ działamy na rynku już od ponad dwudziestu lat, stale zapewniając naszym klientom dostęp do wysokiej jakości produktów. Nasze opakowania z tworzyw sztucznych są doceniane przez setki klientów zarówno w kraju, jak i w Europie, co tylko potwierdza ich niebywałą wręcz jakość. Od samego początku funkcjonowania stawiamy dobro i zadowolenie osób, które zdecydują się skorzystać z naszej oferty na pierwszym miejscu. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby każdy stworzony przez nas produkt był możliwie najwyższej jakości. Chcemy też, aby każda osoba, która zdecyduje się skorzystać z naszych propozycji, mogła zamówić u nas to, czego aktualnie potrzebuje. Dbamy więc o to, aby nasz asortyment był jak najbardziej rozbudowany.

Osoby, które zdecydowały się dokonać u nas zakupu, wystawiają nam bardzo pozytywne opinie. Najczęściej chwalą one w nich w pełni profesjonalne podejście naszych pracowników, bardzo szeroki wybór produktów, szybką realizację zamówienia, a także atrakcyjne ceny.

Jeżeli zainteresował Cię któryś z dostępnych u nas produktów, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia – przygotujemy je tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych opakowań z tworzyw sztucznych i masz co do nich pytania, to uprzejmie prosimy o kontakt – z przyjemnością udzielimy Ci na nie wyczerpujących odpowiedzi.