Kosmetyki

Zmywacz do paznokci szkło – 50ml

20/26/6240

Zmywacz do paznokci kwiatek – 60ml acetonowy

26/30/9360

Zmywacz do paznokci kwiatek – 60ml bezacetonowy

26/30/9360

Loving Care –  zmywacz do paznokci z pompka – 150ml

12/20/3360

gliceryna

Loving Care –  zmywacz do paznokci z pompka – 150ml

12/20/3360

kokos

Spirytus salicylowy – 120ml

15/26/3120

Lady – żel do włosów – 150ml

32/20/3840

Baby Care – Chusteczki nawilżone

12/11/1056

Jesteśmy marką, która od lat wytwarza wysokiej jakości produkty higieniczne. W naszym asortymencie odnajdziesz artykuły służące do dbania o czystość w kuchni. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę o chemię samochodową oraz gospodarczą. W tej kategorii odnajdziesz jednak produkowane przez nas kosmetyki, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Firma Darchem to przedsiębiorstwo, stawiające na wysoką jakość produkcji oraz wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Kosmetyki pielęgnacyjne

Kosmetyki wykorzystywane są w każdym domu, mieszkaniu lub nawet biurze. Każdy z nas dba w końcu o odpowiedni poziom higieny. Małe pojemniczki nosimy ze sobą w torebce czy plecaku, po to, aby mieć je zawsze pod ręką, wtedy gdy okażą się przydatne. Z tego powodu w naszej ofercie pojawiły się także różnorodne kosmetyki pielęgnacyjne, dostosowane do wykorzystania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Produkty zostały stworzone z myślą o osobach z każdym typem skóry, będą odpowiednie dla alergików i małych dzieci. Nie musisz się obawiać, że wywołują podrażnienia lub przesuszenie skóry. W trakcie produkcji korzystamy bowiem tylko z wysokiej jakości składników, bezpiecznych w użytkowaniu.

Nasz asortyment składa się z różnorodnych kosmetyków pielęgnacyjnych w wielu wariantach. Jesteśmy producentem żelu do włosów, spirytusu salicylowego, zmywaczy do paznokci oraz innych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Produkowane przez nas wyroby posiadają różną pojemność, co jest bardzo komfortowe. Możesz wybrać bardziej budżetową wersję lub mniejszą, wygodniejszą w użyciu. Nasz asortyment to także duży wybór różnego rodzaju akcesoriów i produktów higienicznych, co pozwoli utrzymać czystość również w Twoim domu. Jesteśmy pewni, że kupisz u nas wszystkie potrzebne produkty.

Darchem ‒ kosmetyki

Nasza firma zatrudnia tylko wykwalifikowane osoby, a nasi specjaliści posiadają odpowiednie uprawnienia oraz wiedzę do tego, aby wytwarzać wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Stale śledzimy najnowsze techniki produkcyjne, a także panujące w pielęgnacji trendy, po to, aby tworzyć skuteczne ciekawe formuły. Wykorzystywane przez nas składniki i substancje są w pełni bezpieczne dla zdrowia, nawet małych dzieci i osób ze skłonnością do alergii. Cena naszych wyrobów jest bardzo korzystna i atrakcyjna, na pewno będziesz mógł sobie pozwolić na zakup. Część kosmetyków dostępna jest również w wariantach pakowanych po kilka, co pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Klienci zwracają uwagę na skuteczność produktów, ich dobrą cenę, a także atrakcyjny wygląd. Opakowania są łatwe w użytkowaniu, co zapewnia i szybkie zamykania i otwieranie. Klienci doceniają także szybką obsługę oraz wysyłkę produktów. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszych pracowników, którzy wyjaśnią Ci niezrozumiałe kwestie. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zamówienia przebiegała sprawnie, a przesyłka dotarła cała w wyznaczonym terminie do klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.