Kosmetyki

Zmywacz do paznokci szkło – 50ml

20/26/6240

Zmywacz do paznokci kwiatek – 60ml acetonowy

26/30/9360

Zmywacz do paznokci kwiatek – 60ml bezacetonowy

26/30/9360

Loving Care –  zmywacz do paznokci z pompka – 150ml

12/20/3360

gliceryna

Loving Care –  zmywacz do paznokci z pompka – 150ml

12/20/3360

kokos

Spirytus salicylowy – 120ml

15/26/3120

Lady – żel do włosów – 150ml

32/20/3840

Baby Care – Chusteczki nawilżone

12/11/1056

Jesteśmy marką, która od lat wytwarza wysokiej jakości produkty higieniczne. W naszym asortymencie odnajdziesz artykuły służące do dbania o czystość w kuchni. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę o chemię samochodową oraz gospodarczą. W tej kategorii odnajdziesz jednak produkowane przez nas kosmetyki, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Firma Darchem to przedsiębiorstwo, stawiające na wysoką jakość produkcji oraz wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Kosmetyki pielęgnacyjne

Kosmetyki wykorzystywane są w każdym domu, mieszkaniu lub nawet biurze. Każdy z nas dba w końcu o odpowiedni poziom higieny. Małe pojemniczki nosimy ze sobą w torebce czy plecaku, po to, aby mieć je zawsze pod ręką, wtedy gdy okażą się przydatne. Z tego powodu w naszej ofercie pojawiły się także różnorodne kosmetyki pielęgnacyjne, dostosowane do wykorzystania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Produkty zostały stworzone z myślą o osobach z każdym typem skóry, będą odpowiednie dla alergików i małych dzieci. Nie musisz się obawiać, że wywołują podrażnienia lub przesuszenie skóry. W trakcie produkcji korzystamy bowiem tylko z wysokiej jakości składników, bezpiecznych w użytkowaniu.

Nasz asortyment składa się z różnorodnych kosmetyków pielęgnacyjnych w wielu wariantach. Z pewnością odnajdziesz więc interesujące Cię propozycję. Produkowane przez nas wyroby posiadają różną pojemność, co jest bardzo komfortowe. Możesz wybrać bardziej budżetową wersję lub mniejszą, wygodniejszą w użyciu. Nasz asortyment to także duży wybór różnego rodzaju akcesoriów i produktów higienicznych, co pozwoli utrzymać czystość również w Twoim domu. Jesteśmy pewni, że kupisz u nas wszystkie potrzebne produkty.

Darchem ‒ kosmetyki

Nasza firma zatrudnia tylko wykwalifikowane osoby, a nasi specjaliści posiadają odpowiednie uprawnienia oraz wiedzę do tego, aby wytwarzać wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Stale śledzimy najnowsze techniki produkcyjne, a także panujące w pielęgnacji trendy, po to, aby tworzyć skuteczne ciekawe formuły. Wykorzystywane przez nas składniki i substancje są w pełni bezpieczne dla zdrowia, nawet małych dzieci i osób ze skłonnością do alergii. Cena naszych wyrobów jest bardzo korzystna i atrakcyjna, na pewno będziesz mógł sobie pozwolić na zakup. Część kosmetyków dostępna jest również w wariantach pakowanych po kilka, co pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Klienci zwracają uwagę na skuteczność produktów, ich dobrą cenę, a także atrakcyjny wygląd. Opakowania są łatwe w użytkowaniu, co zapewnia i szybkie zamykania i otwieranie. Klienci doceniają także szybką obsługę oraz wysyłkę produktów. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszych pracowników, którzy wyjaśnią Ci niezrozumiałe kwestie. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zamówienia przebiegała sprawnie, a przesyłka dotarła cała w wyznaczonym terminie do klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.