Producent chemii samochodowej

FROX – płyn do spryskiwaczy – 1l – letni

8/17/816

FROX – płyn do spryskiwaczy – 2l – letni – kanister

6/9/324

FROX – płyn do spryskiwaczy – 4l – letni – kanister z lejkiem

5/176

FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l – letni – kanister

5/144

FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l – letni – PET

           5/139

FROX – płyn do spryskiwaczy – 1l – zimowy -17

8/17/816

bez alkoholu

FROX – płyn do spryskiwaczy – 4l – zimowy – kanister z lejkiem – 17

5/176

bez alkoholu

FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l – zimowy – kanister – 17

5/144

bez alkoholu

FROX – płyn do spryskiwaczy – 4l – zimowy – kanister z lejkiem – 20

5/176

bez alkoholu

FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l – zimowy – kanister – 20

5/144

bez alkoholu

FROX – płyn do spryskiwaczy – 1l – zimowy -22

8/17/816

etanol

FROX – płyn do spryskiwaczy – 2l – zimowy – kanister – 22

6/9/324

etanol

FROX – płyn do spryskiwaczy – 4l – zimowy – kanister z lejkiem – 22

5/176

etanol

FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l – zimowy – kanister – 22

5/144

etanol

FROX – płyn do spryskiwaczy – 4l – zimowy – kanister z lejkiem – 20

5/176

etanol

FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l – zimowy – kanister -20

5/144

etanol

FROX – płyn do spryskiwaczy – 1l – zimowy – 22

8/17/816

metanol

FROX – płyn do spryskiwaczy – 2l – zimowy – 22

6/9/324

metanol

FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l – zimowy – kanister – 22

5/144

metanol

FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l – zimowy – PET – 22

5/139

metanol

FROX – płyn do chłodnicy – G12 – 5L – kanister -35st

5/144

różowy

FROX – płyn do chłodnicy – G11 – 5L – kanister – 35st

5/144

niebieski

Musisz uzupełnić płyny w swoim aucie? Zajmujemy się hurtową sprzedażą chemii samochodowej różnego rodzaju. Wszystkie produkty spełniają wysokie standardy jakości i wyróżniają się skutecznością. Życzymy udanych zakupów.

Profesjonalna chemia samochodowa – sklep online

Chemia samochodowa to różnego rodzaju płynne preparaty przeznaczone do prawidłowego działania poszczególnych układów auta, a także ich konserwacji. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie sprawdzone środki wysokiej jakości, przeznaczone dla wymagających klientów, którym zależy na właściwym funkcjonowaniu swojego samochodu. Jesteśmy producentem płynów do spryskiwaczy oraz płynów do chłodnic.

Nasza oferta jest zróżnicowana ze względu na skład produktów oraz pojemność opakowań. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w element dopasowany do swoich potrzeb i samochodu.

Chemia samochodowa – płyn do spryskiwaczy

Płyn do spryskiwaczy jest wbrew pozorom bardzo ważnym preparatem eksploatacyjnym. Wątpliwej jakości środki nie umożliwią dokładnego oczyszczenia szyby, co owocuje pogorszeniem widoczności i tym samym spadkiem poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy. Jako producent zimowych płynów do spryskiwaczy chcemy, aby nasze produkty były wyjątkowo skuteczne. Dlatego są tworzone na bazie metanolu, etanolu, ale także bez dodatku alkoholu.

Dobry płyn do spryskiwaczy jest szczególnie wymagany zimą, ponieważ nie może zamarzać przy ujemnych temperaturach. Dostępne w naszym sklepie online preparaty są przystosowane do skutecznego działania w skrajnych temperaturach (zazwyczaj do -17 st. Celsjusza). Mają także przyjemny, cytrynowy zapach. Świadczymy detaliczną oraz hurtową sprzedaż płynów do spryskiwaczy.

Chemia samochodowa – producent płynu do chłodnic

Dostępne w naszej ofercie płyny do chłodnicy są przystosowane do silników każdego typu. Zapewniają odpowiednią pracę tego podzespołu, jednocześnie zabezpieczają przed korozją modeli ze stopów aluminiowych, a także zapobiegają powstawaniu osadów i kamienia. Są bezpieczne dla części gumowych oraz metalowych. Są przystosowane do pracy w ekstremalnych warunkach – nawet przy -35 st. Celsjusza.

Profesjonalna chemia samochodowa – producent chemii samochodowej

Jesteśmy nie tylko sklepem online, ponieważ jednocześnie zajmujemy się produkcją oferowanych akcesoriów samochodowych. Z tego powodu jesteśmy w stanie zapewnić świetną jakość w konkurencyjnych cenach. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia. Możemy np. wykonać płyny do spryskiwaczy, które nie zamarzają od -30 st. Celsjusza. Przykładamy szczególną wagę do wysokiej jakości naszych preparatów. Pracują dla nas doświadczeni specjaliści, a marka stale się rozwija. Nie bez powodu zaufała nam większość sieci handlowych w Polsce, a także liczne przedsiębiorstwa o zasięgu międzynarodowym. Cały czas się rozwijamy, ulepszamy formuły naszej chemii samochodowej i wprowadzamy nowe produkty do oferty.

Jako producent chemii samochodowej jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę dla każdego klienta. Możemy wykonać dla Ciebie produkty pod Twoją tzw. marką własną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!