Odkamieniacz – saszetka – 30g

Nieestetyczne osady z kamienia są zmorą wielu osób. Powstają one w wyniku użytkowania twardej wody bogatej w wapń i magnez. Gromadzą się m.in. na armaturze i urządzeniach AGD. Kamienne osady sprawiają, że sprzęty wyglądają nieschludnie, a także skracają żywotność urządzeń. Sprzęty, na których pojawia się kamień, ulegają częstym awariom i licznym uszkodzeniom. W związku z tym konieczne są naprawy lub wymiany urządzeń, a w efekcie spore wydatki.

Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na zniwelowanie kamienia! Jedną z najlepszych metod usunięcia kamiennych osadów jest zastosowanie odkamieniacza ALL. Ten wyjątkowy środek skutecznie niweluje kamień z czajników tradycyjnych i elektrycznych, żelazek oraz ekspresów do kawy. Ponadto usuwa on nieprzyjemne zapachy. Jego dużą zaletą jest fakt, iż nie niszczy czyszczonych urządzeń i jest bardzo wydajny. Regularnie stosując odkamieniacz w saszetkach ALL, można skutecznie przedłużyć żywotność urządzeń i zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

Odkamieniacz w saszetkach – skuteczny środek w walce z uporczywym kamieniem

Wiele odkamieniaczy dostępnych w sklepach chemicznych nie do końca spełnia swoje funkcje. Znaczna część z nich usuwa tylko delikatne zacieki kamienne, lecz nie radzi sobie z uciążliwymi osadami. Na szczęście odkamieniacz w saszetkach ALL jest w stanie zniwelować nawet najbardziej uporczywe osady. Środek ten cieszy się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Stosowany jest on zarówno w domach prywatnych, jak i lokalach gastronomicznych, hotelach, biurach i innych miejscach użyteczności publicznej. Odkamieniacz ALL jest bardzo łatwy w użyciu i gwarantuje szybkie efekty. Ponadto w przeciwieństwie do większości wysokiej jakości odkamieniaczy można kupić go w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy przekonani, że produkt ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Aby dowiedzieć się więcej o odkamieniaczu w saszetkach ALL, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Sztuk w kartonie:30 szt.
Sztuk na palecie:7920 szt.
Warstw na palecie:11
Kartonów na warstwie:24
Kod EAN produktu: 5901694491592
Kod EAN kartonu: 5901694491592