ALL – Udrażniacz – 500g

Udrażniacz do rur ALL – skuteczne i profesjonalne działanie

W ofercie naszego sklepu posiadamy wysokiej jakości środek do udrażniania rur. Jest to niezwykle silny preparat, który bez żadnego problemu poradzi sobie z dużymi odpadami stałymi. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu najlepszych rezultatów, warto stosować oferowany przez nas produkt w sposób regularny. Dzięki temu w sprawny sposób poradzisz sobie z udrożnieniem rur, co jest koniecznym rozwiązaniem, które warto stosować w każdym domu i mieszkaniu. Dostępny w asortymencie naszego sklepu preparat ALL charakteryzuje się agresywniejszym od żelu działaniem, co pozwala na zapobiegnięcie poważnym zatorom i szybkie poradzenie sobie z problemem niedrożnych rur.

Najlepszy udrażniacz do rur ALL 500 g

Stosowanie udrażniacza do rur ALL jest prostym rozwiązaniem, z którym z pewnością sobie poradzisz. Przed jego zastosowaniem należy wlać do odpływu około 200 ml ciepłej wody, a następnie dodać dwie łyżki stołowe preparatu. Tak przygotowany odpływ powinno się kolejny raz zalać 300 ml przegotowanej wody, a całość pozostawić na ok. 15 minut. W końcowym etapie należy spłukać wannę lub umywalkę czy zlew dużą ilością wody i w razie potrzeby ponownie powtórzyć czynność. Warto pamiętać, aby po zalaniu preparatu wodą od razu opuścić pomieszczenie, a po wykonaniu całego zabiegu w miarę możliwości przewietrzyć pomieszczenie.

W naszym sklepie zależy nam na dobrym kontakcie z każdym klientem, dlatego w razie jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować. Postaramy się udzielić Ci odpowiedzi oraz służymy profesjonalną poradą, dzięki której podjęcie decyzji stanie się zdecydowanie prostszym zadaniem. Oferowany przez nas udrażniacz do rur ALL chwalony jest za swoje skuteczne działanie oraz wysoką wydajność, dzięki której jego użytkowanie możliwe jest przez wiele tygodni. Wpływa to na znaczną oszczędność pieniędzy, co jest jego niewątpliwą zaletą. W wyniku tego preparat zdobywa coraz więcej pozytywnych opinii przekładających się na wzrost jego popularności.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:15 szt.
Sztuk na palecie:975 szt.
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:13
Kod EAN produktu: 5901445705398
Kod EAN kartonu: 5901445705398