BABY CARE – chusteczki nawilżające

Gdy Twoje dziecko rozwija się i dorasta, niezwykle ważne jest, abyś jako rodzic odpowiednio dbał o pielęgnację jego skóry. Chusteczki nawilżające Baby Care zapewniają ochronę Twojemu dziecku i dbają o utrzymywanie prawidłowego pH jego skóry.

Chusteczki nawilżane są produktami hipoalergicznymi, dzięki czemu nie musisz martwić się o występowanie alergii u Twojego dziecka. Produkty te testowane są zarówno przez pediatrów, jak i dermatologów. Są niezwykle łagodne nie tylko dla skóry Twojego dziecka, ale i oczu. Dzięki unikalnej formule chusteczek nawilżających dla dzieci Baby Care, możliwe jest zachowanie odpowiedniego pH, które pozostawia skórę Twojego dziecka gładką oraz miękką.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:12
Sztuk na palecie:1296
Warstw na palecie:
Kartonów na warstwie:
Kod EAN produktu: 5901694491684
Kod EAN kartonu: 5901694491684

Chusteczki nie zawierają zbędnych barwników, parabenów SLS-ów, SLES-ów czy alkoholu, które mogłyby negatywnie wpłynąć na skórę Twojego dziecka. Dzięki silnemu nawilżeniu możliwe jest delikatne usuwanie wszelkich zabrudzeń i zanieczyszczeń, bez konieczności silnego pocierania. Wybierając chusteczki nawilżające Baby Care, otrzymujesz gwarancję usunięcia wszelkich bakterii, które mogłyby powodować wysypkę, bądź inne podrażnienia skórne. Produkt tworzy warstwę ochronną na skórze Twojego dziecka, dzięki czemu nie musisz martwić się o odparzenia skóry okolic pieluszkowych.

Chusteczki Baby Care – opinie

Produkt zawiera wyłącznie wysokiej jakości składniki, które są niezwykle delikatne dla wrażliwej skóry dziecka. Ponadto chusteczki przeznaczone są do użytku zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki przebadanemu i delikatnemu składowi nie podrażniają one skóry, a jednocześnie chronią ją i zapewniają przyjemny zapach.

Są one świetnym rozwiązaniem podczas wyjazdu, spaceru, ale także w każdej sytuacji, w której dostęp do wody jest ograniczony. Z powodzeniem możesz oczyścić skórę dziecka, zapewniając mu 100% bezpieczeństwo, niczym przy użyciu czystej wody. Produkt ten jest przeznaczony dla dzieci już od pierwszych dni życia. Opakowanie zawiera 80 sztuk chusteczek. Całość zabezpieczona jest klipsem, który chroni chusteczki przed ich wysychaniem.

Wybierz to, co najlepsze dla Twojego dziecka – chusteczki nawilżane z prostym składem to gwarancja bezpieczeństwa i odpowiedniej pielęgnacji na każdym etapie rozwoju Twojego maleństwa. Liczne pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Bez wątpienia produkt ten sprosta oczekiwaniom każdego rodzica.