Denaturat – 0,5l – fiolet – plastik

Denaturat to produkt, który ma bardzo wiele zastosowań. Dzięki temu wysokoprocentowym płynowi alkoholowemu możliwe jest wykonanie wielu niezbędnych czynności. W związku z tym przedstawiamy dostępny w naszej ofercie denaturat fioletowy.

Denaturat fioletowy – skuteczny w wielu sytuacjach

Dostępny w naszym sklepie denaturat można zakupić w różnej wielkości pojemnikach. Możliwe jest zarówno kupienie denaturatu w butelce o pojemności 0,5 litra, jak i 0,2 litra, oprócz tego w przypadku specjalnej prośby naszych klientów oferujemy możliwość zakupienia denaturatu w kanistrach o większej pojemności, dzięki czemu można zaopatrzyć się w ilość denaturatu, która będzie adekwatna do zapotrzebowania. Dodatkowo możliwy jest wybór materiału, z którego zrobione będzie opakowanie. W zależności od potrzeby można wybrać dwa warianty: szklany i plastikowy.

Denaturat może posłużyć między innymi jako rozpałka do grilla, czy ogniska, a także do mycia narzędzi i odkażania innych elementów. Denaturat jest silnie trujący, dlatego bezwzględnie należy pamiętać, żeby go nie spożywać, ponieważ jest to zatruty alkohol, którego spożycie może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Oprócz czyszczenia i odkażania denaturat można również stosować jako rozpuszczalnik na przykład do różnego rodzaju farb.

Denaturat fioletowy – sklep

Historia naszej firmy sięga już 1998 roku. Przez 25 lat działania naszej firmy dostosowaliśmy naszą ofertę, zgodnie z potrzebami naszych klientów dbając o to, żeby zapewnić im najlepsze możliwe rozwiązania. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które skutecznie spełniają swoje funkcje. Zatrudniamy doświadczony zespół, który w razie potrzeby udzieli wszelkich niezbędnych odpowiedzi. Gwarantujemy sprawną i bezpieczną realizację zamówień.

Denaturat fioletowy – cena

Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne w ofercie naszego sklepu produkty zawsze były w przystępnej i konkurencyjnej cenie. Cena denaturatu fioletowego może się różnić w zależności od pojemności, w której został on zakupiony. Gorąco zachęcamy do zakupów.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:12
Sztuk na palecie:1296
Warstw na palecie:6
Kartonów na warstwie:18
Kod EAN produktu: 5901694492087
Kod EAN kartonu: 5901694492087