FROX – płyn do chłodnicy – 5L – G11 – kanister – 35st

Przedsiębiorstwo FROX to ceniony na całym świecie producent płynów chłodniczych. Kierowcy bardzo cenią sobie ich wysoką jakość i dużą wydajność w trakcie pracy. Płyn chłodniczy FROX przeznaczony jest do chłodnic wszystkich typów i modeli silników. W związku z tym, jeżeli oczekujesz bezawaryjności i dobrej pielęgnacji swojego silnika to płyn do chłodnicy 5L G11 będzie doskonałym wyborem.

FROX Płyn do chłodnicy 5L G11 kanister 35st – sklep

Płyn chłodniczy FROX bezbłędnie radzi sobie w chronieniu aluminiowej chłodnicy przed powstawaniem korozji. Płyn chłodniczy 5L to także świetne rozwiązanie, jeżeli nie chcesz by w Twoim silniku powstawały osady, a także kamień, które w przyszłości mogą prowadzić do niebezpiecznych usterek. Dzięki właściwemu składowi chemicznemu płyn do chłodnicy 5L G11 jest zupełnie bezpieczny dla wszystkich elementów metalowych oraz gumowych.

Nasz sklep powstał z miłości do motoryzacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań naszych klientów, więc zadbaliśmy o odpowiednią selekcję produktów znajdujących się w naszej ofercie. Jeżeli interesuje Cię wysoka jakość wykonania to zachęcamy Cię do zapoznania się z produktami marki FROX, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród wielu kierowców.

FROX Płyn do chłodnicy 5L G11 kanister 35st – opinie

W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno środki chłodnicze w postaci koncentratu, jak i płyny chłodnicze w czterech podstawowych typach, czyli: G11, G12, G12++, G13. W związku z tym, że zależy nam na Twoim komforcie – zadbaliśmy również o obszerną ofertę płynów chłodniczych w pięciolitrowych kanistrach. Płyn chłodniczy FROX jest produktem wysokiej jakości, który charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, więc zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszym przedstawicielem handlowym w celu ustalenia szczegółów współpracy. Zadbamy o zapewnienie Ci atrakcyjnej ceny, która będzie konkurencyjna względem innych dostawców.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:0 szt.
Sztuk na palecie:144
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:0
Kod EAN produktu: 5901694492773
Kod EAN kartonu: 5901694492773