FROX – płyn do chłodnicy – 5L – G12 –

kanister – 35st

Płyn chłodniczy jest bardzo ważnym elementem w pracy silnika. To właśnie dzięki niemu możliwe jest zachowanie odpowiednich warunków pod maską. Płyn odbiera energię cieplną z silnika, która powstaje podczas jazdy i przenosi do chłodnicy. To zapobiega jego przegrzaniu, nie prawidłowemu funkcjonowaniu, a nawet wyłączeniu.

Płyn do chłodnicy 5l G12 Frox

W naszym sklepie oferujemy płyn chłodniczy 5 l marki Frox, który doskonale sprawdzi się do chłodnic każdego typu silników. Dzięki zawartości glikolu preparat skutecznie chroni układ, nie zamarza nawet wtedy, gdy panująca na zewnątrz temperatura dochodzi do -35 C.

Płyn do chłodnicy 5 l G12 zawiera oznaczenie, które informuje klienta o tym, że ten preparat nie zawiera krzemianów mogących wytrącać się i osiadać na różnych elementach układu. Volkswagen stworzył inną klasyfikację, według której płyny oznaczone jako G12 miałyby służyć samochodom wyprodukowanym między 1996 a 2001 rokiem.

FROX płyn do chłodnicy 5l G12 kanister 35st

Frox płyn do chłodnicy 5 l G12 kanister 35 st poza chłodzeniem silnika zapobiega również korodowaniu elementów układu chłodniczego, które zostały wykonane ze stopów aluminium. Ponadto stanowi skuteczną ochronę przed różnego rodzaju osadami lub kamieniem. Nie stanowi zagrożenia dla jakichkolwiek elementów chłodnicy, nawet tych metalowych czy gumowych.

Płyn chłodniczy Frox oferujemy w 5-litrowym kanistrze. Taka pojemność pozwala na znaczne uzupełnienie wnętrza układu chłodniczego. Natomiast opakowanie jest na tyle małe, że zmieści się w każdym bagażniku, dzięki czemu możesz zawsze go mieć przy sobie na wypadek awaryjnych sytuacji.

Atrakcyjna cena, bezpieczny dla układu chłodniczego skład oraz skuteczne odprowadzanie ciepła sprawiają, że Frox płyn do chłodnicy 5 l G12 kanister 35 st jest bardzo chętnie kupowanym preparatem, który zbiera same pozytywne opinie. Zdecyduj się na ten produkt lub zapoznaj z innymi płynami chłodniczymi w naszym sklepie i wybierz ten, który najlepiej poradzi sobie z chłodzeniem silnika w Twoim modelu auta.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:0 szt.
Sztuk na palecie:144
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:0
Kod EAN produktu: 5901694492773
Kod EAN kartonu: 5901694492773