FROX Płyn do spryskiwaczy – 1l – letni

Zanieczyszczona szyba od owadów lub kurzu? A może brudna szyba po deszczu? Chyba każdy z kierowców doświadczył tego widoku na własnym aucie. Latem na szybach samochodów osiadają m.in. pyłki, kurz i piach. Problem ten szczególnie nasila się, gdy dużo podróżujemy po drogach nieutwardzonych oraz autostradach i drogach ekspresowych. Zanieczyszczona szyba zmniejsza nasze bezpieczeństwo podczas jazdy. Przede wszystkim ograniczona ona widoczność. Nie dbając o jej czystość, możemy narazić na niebezpieczeństwo siebie, pasażerów, przechodniów i innych uczestników jazdy. Aby nie doprowadzić do kolizji lub wypadku, należy regularnie czyścić szybę przy użyciu dobrego płynu do spryskiwaczy.

Nasza firma produkuje płyn do spryskiwaczy letni Frox, który szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z kurzu, błota, piasku i owadów. Ma on świetne właściwości myjące i jest bardzo wydajny. Dzięki niemu Twoja szyba będzie idealnie czysta, a Ty będziesz mógł bezpiecznie podróżować.

Frox – płyn do spryskiwaczy od DARCHEM

Letni płyn do spryskiwaczy Frox bazuje na najlepszych składnikach, dzięki czemu jest wyjątkowo skuteczny. Klienci cenią go za wysoką jakość, wydajność i cenę. Można kupić go w wielu popularnych sklepach. Jesteśmy przekonani, że spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Opinie klientów potwierdzają, iż płyn do spryskiwaczy Frox skutecznie usuwa nawet najcięższe zanieczyszczenia i starcza na bardzo długi czas. Jeśli chcesz poznać szczegóły o tym produkcie, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na pytania, rozwiejemy Twoje wątpliwości i udzielimy dokładnych informacji o prezentowanym letnim płynie do spryskiwaczy. W naszym asortymencie znajdziesz również Frox płyn do spryskiwaczy w 5-litrowym opakowaniu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi innymi produktami z kategorii chemii gospodarczej. Zapraszamy serdecznie do przejrzenia pełnej oferty i zakupu naszych produktów!

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:8
Sztuk na palecie:560
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:14
Kod EAN produktu: 0
Kod EAN kartonu: 0