FROX – płyn do spryskiwaczy – 2l –zimowy – 22 – metanol

Czyste szyby w aucie to nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Mycie z pomocą wycieraczek nie stanowi trudności w cieplejsze pory roku, jednak zimą mróz powoduje, że cząsteczki brudu zalegającego na drogach mocno przylegają do okien. Powstałe w ten sposób plamy ograniczają kąt widzenia kierowcy, co opóźnia jego właściwą reakcję na różne zdarzenia na drodze. Stanowi to niebezpieczeństwo zarówno dla kierującego, jak i innych aut oraz przechodniów. Z tego względu warto zaopatrzyć się w opakowanie zimowego płynu do spryskiwaczy, który poradzi sobie z tego typu zabrudzeniami.

Płyn do spryskiwaczy zimowy 22 metanol

Zimowy płyn do spryskiwaczy 2l marki Frox to jeden z oferowanych produktów z naszego sklepu, który sprawdzi się nawet przy temperaturze osiągającej -22°C. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii oraz starannie skomponowanym składnikom preparat ten skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, lód i szron osadzające się na szybie. Nie pozostawia przy tym żadnych zacieków ani plam. Jest także w pełni bezpieczny dla samych okien, wycieraczek czy lakieru, pozostawiając je w nienaruszonym stanie. Ponadto chroni spryskiwacze przed zamarzaniem w ujemnych temperaturach, dzięki czemu zawsze są gotowe do działania bez względu na warunki.

Płyn do spryskiwaczy sprzedajemy w opakowaniach o pojemności 2l. Są one na tyle duże, że wystarczą na niemal pełne uzupełnienie zbiornika. Z drugiej strony mają na tyle małe wymiary, że bez problemu zmieszczą się do bagażnika. Według opinii klientów zimowy płyn do spryskiwaczy 2l marki Frox posiada bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach bryzy morskiej. Co ważne, jego opary unoszące się znad szyby nie stanowią zagrożenia dla osób przebywających w aucie – nie powoduje senności, zawrotów czy bólu głowy oraz uczucia zmęczenia.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami w atrakcyjnych cenach. Wśród nich znajdziesz także większe i mniejsze pojemności płynu do spryskiwaczy zimowego 22 metanol marki Frox.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:6
Sztuk na palecie:324
Warstw na palecie:6
Kartonów na warstwie:9
Kod EAN produktu: 5907798850228
Kod EAN kartonu: 5907798850228