FROX – płyn do spryskiwaczy – 4l – zimowy – kanister z lejkiem – 17 – bez alkoholu

Mimo że w naszym kraju panuje klimat umiarkowany, w którym pory roku występują w zasadzie w podobnych miesiącach co każde 365 dni, nagłe spadki temperatur czy pojawienie się śniegu wcześniej, niż zapowiadali to synoptycy, regularnie wywołuje zaskoczenie u kierowców. Wielu z nich nie zdążyło jeszcze np. zmienić opon czy wymienić płynów eksploatacyjnych na takie, które zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o działaniu w niskich temperaturach. Wśród nich znajduje się oczywiście zimowy płyn do spryskiwaczy, którego receptura opracowana została tak, aby był on skuteczny nawet przy siedemnastu stopniach poniżej zera, a więc na naprawdę mocnym mrozie. W tym miejscu na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z wyjątkowym produktem, jakim jest płyn do spryskiwaczy FROX 4l. Serdecznie zapraszamy.

FROX – wysokiej jakości zimowy płyn do spryskiwaczy 4l

Zimowy kanister z lejkiem 17 bez alkoholu, czyli nasz płyn do spryskiwaczy FROX, to doskonały produkt, w który powinien zaopatrzyć się przed rozpoczęciem sezonu zimowego każdy kierowca. Dzięki niemu możliwe będzie bezproblemowe utrzymanie szyb pojazdu w czystości, co szczególnie zimą przy częstych opadach ma ogromne znaczenie.

Dlaczego warto postawić na nas?

Ponieważ nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od wielu lat, stale dostarczając wysokiej jakości detergenty oraz produkty kosmetyczne swoim klientom. Dzięki posiadanej wiedzy oraz doświadczeniu możemy przygotowywać wyjątkowe płyny, mydła i wiele więcej produktów, które charakteryzują się doskonałymi cechami i właściwościami. Od samego początku naszej działalności stawiamy dobro i zadowolenie naszych klientów na pierwszym miejscu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były zawsze najwyższej możliwej jakości.

Opinie osób, które korzystają z wyprodukowanych przez nas detergentów i płynów, są bardzo pozytywne. Chwalą oni ponadprzeciętną jakość produktów oraz ich bardzo atrakcyjne ceny.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące naszych produktów, to zapraszamy do kontaktu – z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:0 szt.
Sztuk na palecie:176
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:0
Kod EAN produktu: 5901694492377
Kod EAN kartonu: 5901694492377