FROX – płyn do spryskiwaczy – 4l –zimowy – kanister z lejkiem – 20 – bez alkoholu

Każdy kierowca powinien dbać o przejrzystość szyb w swoim samochodzie. Należy pamiętać, że im lepsza widoczność, tym większe bezpieczeństwo. Niestety utrzymanie auta w czystości, szczególnie zimą, to nie lada wyzwanie. Szyby stale są narażone na zabrudzenia wywołane błotem pośniegowym pryskającym spod kół innych aut oraz mieszanką kurzu z opadami. Aby szybko pozbyć się wszystkich nieczystości i zadbać o odpowiednią widoczność, należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości zimowy płyn do spryskiwaczy. Na rynku dostępny jest szeroki wybór tego typu preparatów, lecz niestety nie wszystkie z nich spełniają swoje funkcje. Jeśli szukasz zimowego płynu do spryskiwaczy, gwarantującego wysoką skuteczność, zapoznaj się z naszym produktem.

Zimowy kanister z lejkiem – 20 bez alkoholu

Utrzymanie szyb samochodowych w czystości to spore wyzwanie. Na szczęście naprzeciw potrzebom kierowców wyszedł twórca spryskiwaczy. Dzięki jego wynalazkowi możemy z łatwością pozbyć się ze szkła wszelkich nieczystości. Należy jednak pamiętać, że bez odpowiedniego płynu spryskiwacze nie mogą spełnić swoich funkcji. Zatem, jaki preparat wybrać, aby móc cieszyć się idealnie czystymi szybami zimą? Najlepiej sięgnąć po środek, który nie zamarza, skutecznie usuwa lód i nie wywołuje niepożądanych reakcji organizmu u kierowcy. Preparat o takich cechach znajdziesz w naszym sklepie.

Frox to wysokiej jakości zimowy płyn do spryskiwaczy, cieszący się świetnymi opiniami. Jego receptura została opracowana przez najlepszych specjalistów, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Detergent ten nie zamarza pod wpływem niskich temperatur, przez co nie przyczynia się do ograniczenia widoczności. Jego temperatura krystalizacji wynosi -20 stopni Celsjusza. Ponadto płyn do spryskiwaczy Frox (4l) to idealna alternatywa dla skrobaczki. Zawarte w nim składniki skutecznie rozpuszczają lód i oczyszczają szybę. Zatem, jeśli nie garażujesz pojazdu i co rano musiałeś samodzielnie usuwać mroźne malowidła z szyb auta, dzięki płynowi Frox możesz o tym zapomnieć i zaoszczędzić nieco energii oraz czasu – wystarczy, że użyjesz wycieraczek.

Frox – płyn do spryskiwaczy – sklep Darchem

Dużą zaletą prezentowanego środka jest również jego delikatny skład. Większość zimowych płynów do spryskiwaczy zawiera spore ilości alkoholu, które szybko rozchodzą się w kabinie samochodu. Wysokie stężeniu środków chemicznych i alkoholu może być bardzo niebezpieczne dla kierowców. Często powoduje ono ospałość, a także wywołuje nudności i zawroty głowy. U niektórych kierowców stosujących płyny z dużą zawartością alkoholu metylowego i chemikaliów zauważono również spowolnienie reakcji, a nawet uszkodzenie układu nerwowego. Produkowany przez nas zimowy płyn do spryskiwaczy Frox jest bezpieczny i nie prowadzi do odurzenia, co potwierdzają opinie naszych klientów. Ma on przyjemny cytrynowy zapach. W sprzedaży posiadamy pełną gamę pojemności oraz różne rodzaje opakowań. Zamówienia dostosowujemy do potrzeb i wymagań klientów. Z przyjemnością realizujemy indywidualne zlecenia na płyny do -20 stopni oraz pojemności charakteryzujące duże zbiorniki.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:0 szt.
Sztuk na palecie:176szt.
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:0
Kod EAN produktu: 5901694492421
Kod EAN kartonu: 5901694492421