FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l – letni – kanister

Płyn do spryskiwaczy jest nieodzownym środkiem, który wraz z innymi komponentami wpływa na prawidłowe działanie samochodów. Pięciolitrowy kanister sprawia, że wystarczy on na dłuższy czas. Letni płyn do spryskiwaczy 5l pozwala na utrzymanie szyb w czystości. Formuła pozytywnie działa na usuwanie wszelkich zabrudzeń związanych z błotem, owadami czy po prostu kurzem. Środek ten charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrymi właściwościami myjącymi, jednak to nie jedyna jego zalet. Przyjemny, cytrusowy zapach o woni cytryny sprawia, że mycie szyb w samochodzie staje się nie tylko potrzebne, ale także przyjemne.

Płyn do spryskiwaczy letni 5l

Płyn do spryskiwaczy posiada niezwykle ergonomiczną butelkę, która za sprawą wygodnego uchwytu pozwala na komfortowe użytkowanie. Wlewanie płynu do zbiorniczka w aucie jest możliwe ze sporą łatwością za sprawą optymalnej wielkości otworu kanistra. Produkt nie zostawia po sobie śladów korzystania. Można pożegnać się z nieprzyjemnymi zaciekami, plamami, czy tak pospolitymi dla szyb smugami. Ten płyn do spryskiwaczy to pewna inwestycja w dobry stan szyb pojazdu, która umożliwia doskonałą widoczność i jak i ogólną prezencję.

Płyn do spryskiwaczy letni 5l cena

Dostępny w naszym sklepie letni płyn do spryskiwaczy można nabyć w bardzo korzystnej cenie. Dodatkowo ze względu na dużą zawartość płynu w kanistrze jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie. Opinie na temat tego produktu są bardzo pozytywne. Z pewnością ma na to wpływ doskonała formuła preparatu, który pozwala zarówno na efektywne jak i efektowne zadbanie o stan szyb w pojeździe. Dodatkowo efekt ten jest wzmożony za sprawą cytrynowego zapachu produktu. Nasza firma funkcjonuje na rynku ponad 25 lat. Lata doświadczenia i droga, jaką musieliśmy przejść, by opracować nasze produkty, sprawiły, że posiadamy dużą wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Jesteśmy ludźmi pasjonującymi się chemią, czego dowodem jest każdy z opracowanych przez nas produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:0 szt.
Sztuk na palecie:144
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:0
Kod EAN produktu: 5901445705503
Kod EAN kartonu: 5901445705503