FROX – płyn do spryskiwaczy – 5l –zimowy – kanister – 22 – etanol

Prezentowany na tej podstronie płyn do spryskiwaczy w kanistrze jest odporny na mrozy do – 22 stopni Celsjusza, co zawdzięcza braku zawartości alkoholi. Dzięki kompleksowej formule usuwa z szyby auta nawet bardzo intensywne zabrudzenia, dzięki czemu kierowca zyskuje doskonałą widoczność, a jak wszyscy wiemy – w czasie poruszania się samochodem ma to ogromne znaczenie. Ponadto ten wyjątkowy płyn ma piękny, cytrynowy zapach, co z pewnością doceni wiele osób.

Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości płynu do spryskiwaczy bez alkoholi na zimę, to jesteś teraz we właściwym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zimowy płyn do spryskiwaczy FROX

Każdy kierowca wie, że wraz z nadejściem zimy będzie musiał zająć się on swoim autem. Trzeba wymienić opony, sprawdzić systemy bezpieczeństwa oraz działanie ogrzewania wewnątrz pojazdu, a także zadbać o to, aby odpowiednie płyny eksploatacyjne zostały wymienione na swoje zimowe warianty. Jednym z nich jest zimowy płyn do spryskiwaczy, który od letniego różni się nieco inną formułą, która sprawia, że nie zamarza on przy ujemnych temperaturach, co ma bardzo duże znaczenie. Takim właśnie produktem jest dostępny u nas FROX płyn do spryskiwaczy 5L, który charakteryzuje się nie tylko świetną wydajnością, ale też doskonałą skutecznością.

Dlaczego warto kupować u nas?

Ponieważ działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom wysokiej jakości detergenty do domu czy auta, płyny eksploatacyjne i wiele, wiele więcej. Zależy nam na tym, aby każda odwiedzająca nas osoba mogła znaleźć u nas właśnie to, czego potrzebuje. Dlatego właśnie dbamy o to, aby nasz asortyment był możliwie jak najbardziej rozbudowany. Jeśli chodzi o płyn zimowy do spryskiwaczy, który nie zawiera alkoholi – jesteśmy liderem w kraju jeśli chodzi o produkt w tej kategorii.

Opinie osób, które zdecydowały się na zakup dostępnych u nas produktów, są bardzo pozytywne. Chwalą one ich bardzo wysoką jakość, profesjonalną obsługę klienta oraz atrakcyjne ceny.

Jeśli zainteresował Cię dostępny w naszym sklepie zimowy płyn do spryskiwaczy, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeżeli natomiast masz jakieś pytania, to z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi podczas rozmowy.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:0 szt.
Sztuk na palecie:144
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:0
Kod EAN produktu: 5901694492773
Kod EAN kartonu: 5901694492773