Loving Care –  zmywacz do
paznokci z pompka
– 150ml
– gliceryna

Loving Care – zmywacz do paznokci z pompką – 150ml – gliceryna

Zmywacz do paznokci z pompką Loving Care to kolejna propozycja marki Darchem, która doskonale sprawdza się w pielęgnacji oraz stylizacji paznokci. Dzięki jej delikatnej formule możliwe jest usuwanie koloru lakieru z paznokci, bez ryzyka ich uszkodzenia. Produkt Loving Care doskonale radzi sobie nawet ze zmywaniem ciemnych odcieni lakieru do paznokci, usuwając całość koloru z płytki. Skuteczność zmywacza jest kluczowa dla przeprowadzania dalszej pielęgnacji paznokci, a także stworzenia zupełnie nowego manicure. Zmywacz do paznokci z pompką posiada dodatek oleju glicerynowego, który dodatkowo pielęgnuje paznokcie. Obecność praktycznego oleju sprawia, że płytka paznokcia zostaje dodatkowo natłuszczona, a tym samym zapewniona zostaje jej ochrona. Loving Care to także możliwość wyboru – w naszym sklepie oferujemy zmywacz do paznokci z pompką wzbogacony o dwa rodzaje olejów: kokosowy oraz glicerynowy. Istnieje więc możliwość dopasowania formuły zmywacza do indywidualnych preferencji.

Zmywacz do paznokci z pompką – wygoda i funkcjonalność

Loving Care to nie tylko skuteczna formuła, ale także funkcjonalne, przyciągające wzrok opakowanie. Żywe kolory z pewnością spodobają się każdej kobiecie, szczególnie jeśli kocha ona nowoczesność. Zmywacz do paznokci z pompką to także praktyczne rozwiązanie w każdym calu. Dzięki obecności funkcjonalnej pompki nie trzeba wylewać produktu bezpośrednio na wacik, z koniecznością każdorazowego obracania butelki. Zmywacz Loving Care wyposażony jest w dużo bardziej praktyczne rozwiązanie – wystarczy nacisnąć kilka razy pompkę, aby dozować odpowiednią ilość produktu do zmywania lakieru.

Zmywacz do paznokci z pompką Loving Care w sklepie Darchem.pl

Odpowiedni preparat do zmywania lakieru nie tylko usuwa starą formułę, ale także dokładnie pielęgnuje paznokcie, pozostawiając płytkę odpowiednio zabezpieczoną. Występujący w praktycznej pojemności zmywacz do paznokci z pompką Loving Care doskonale odpowiada oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających w tym względzie użytkowniczek.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRODUKTU W MIXIE GLICERYNA/KOKOS

Sztuk w kartonie:12 szt.
Sztuk na palecie:3360 szt.
Warstw na palecie:14
Kartonów na warstwie:20
Kod EAN produktu: 5901694491394
Kod EAN kartonu: 5901694491394