Loving Care –  zmywacz do
paznokci z pompka
– 150ml
– kokos

Dłonie stanowią wizytówkę każdego człowieka. To właśnie one powiedzą nam o tym, jak ciężko pracuje, ile ma lat, czy nosi rękawiczki podczas mrozów, trenuje jakiś sport, cierpi na alergie bądź problemy skórne. Z tego względu warto zwrócić na nie większą uwagę, ponieważ tak niepozorna część ciała jak dłoń w mig zdradzi wiele informacji na nasz temat i umożliwi wyrobienie o nas opinii. Żeby odpowiednio o nie zadbać, wystarczy myć je łagodnymi płynami, smarować kremem, przycinać skórki przy paznokciach oraz używać delikatnego zmywacza do lakieru.

Dlaczego powinno się unikać acetonu w zmywaczach?

Aceton stanowi silny rozpuszczalnik, który poza lakierami potrafi także usunąć plamy z farb, wosku, żywic, tłuszczy czy oleju. Przy dłuższym stosowaniu mocno wysusza skórki wokół paznokci, narażając skórę na szybszą utratę wody, rozwój infekcji bakteryjnych, grzybiczych lub stanów zapalnych. Za jego sprawą na płytce powstają białe plamki.

Zmywacz do paznokci z pompką Loving Care

Szukając skutecznego, ale delikatnego zmywacza, weź pod uwagę produkt od firmy Loving Care oferowany w naszym sklepie. Dokładnie skomponowana formuła sprawia, że paznokcie są piękne i zadbane. Olej kokosowy delikatnie natłuszcza płytkę oraz chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych, jak detergenty, brud czy kurz. Zmywacz nie zawiera acetonu, który szkodliwie wpływa na paznokcie.

Mimo delikatnego składu doskonale radzi sobie z każdym kolorem oraz rodzajem lakieru. Wystarczy, że nasączysz wacik, przyłożysz do paznokcia i pozostawisz na chwilę. Po kilkunastu sekundach możesz przetrzeć płytkę, aby zmyć resztki lakieru. Komfort i łatwość użytkowania zapewnia wygodna pompka, która zapobiega nałożeniu zbyt dużej ilości kosmetyku oraz oblaniu nim palców. Atrakcyjna cena sprawia, że jest chętnie wybierany przez kobiety.

Dbając o dłonie, nie zapominaj również o paznokciach. A kiedy wybierzesz kokosowy zmywacz do paznokci Loving Care, pielęgnacja płytki będzie dziecinnie prosta i przyjemna.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRODUKTU W MIXIE GLICERYNA/KOKOS

Sztuk w kartonie:12 szt.
Sztuk na palecie:3360 szt.
Warstw na palecie:14
Kartonów na warstwie:20
Kod EAN produktu: 5901694491400
Kod EAN kartonu: 5901694491400