Mydło w płynie 0,5l Mango & Limonka

Mydło jest podstawowym elementem, który znajduje się zarówno w każdej kuchni, jak i łazience. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu mydło w płynie to doskonałej jakości produkt, który zachwyca nie tylko swoimi właściwościami, ale również pięknym zapachem oraz intensywnym, przyciągającym uwagę kolorem. Mydło w płynie limonka to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym miejscu, a jego estetyczny, aczkolwiek minimalistyczny wygląd sprawi, że produkt będzie wspaniale prezentował się w kuchni bądź łazience.

Mydło w płynie limonka – sklep

Nasz sklep charakteryzuje się szerokim wyborem wysokiej jakości produktów, które zachwycają swoją funkcjonalnością. Dostępne u nas mydło w płynie to gwarancja dobrego wyboru, z którego z pewnością będziesz zadowolony. Produkt został wykonany z najwyższą dbałością, a jego receptura wpływa na komfort jego użytkowania. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że mydło w płynie limonka & mango doskonale radzi sobie z większością zabrudzeń, nie wysuszając przy tym delikatnej skóry dłoni. Co więcej, dzięki praktycznemu opakowaniu z pompką, produkt jest niezwykle wygodny, a jego zastosowanie nie przysparza żadnych problemów.

Mydło w płynie limonka – opinie

Dostępne w asortymencie naszego sklepu mydło mango & limonka to doskonałej klasy produkt, cieszący się bardzo dobrymi opiniami ze strony swoich użytkowników. Artykuł chwalony jest nie tylko za swoją jakość oraz subtelny skład, ale również za odpowiednią higienę używania oraz atrakcyjną cenę, zachęcająco do jego wypróbowania. Dodatkowym jego atutem, który cenią sobie klienci, jest piękny, delikatnie słodki zapach, który wpływa na przyjemność mycia rąk oraz łagodnie otula dłonie.

Korzystając z naszej oferty, możesz również uzyskać cenne wskazówki i porady dotyczące dostępnych u nas produktów, co z pewnością ułatwi podjęcie najlepszej decyzji zakupowej. Zależy nam na dobrych relacjach z każdym klientem, dlatego do wszystkich transakcji podchodzimy w sposób indywidualny i rzeczowy.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Sztuk w kartonie:10 szt.
Sztuk na palecie:990 szt.
Warstw na palecie:10
Kartonów na warstwie:11
Kod EAN produktu: 5901694492513
Kod EAN kartonu: 5901694492513