Mydło w płynie 0,5l Orchidea

Szukasz mydła, które w pełni Cię zadowoli? Twoje wymagające dłonie potrzebują płynu, nie tylko odpowiedniego dla skóry, ale właściwie o nią dbającego? Nie przepadasz za mydłami hipoalergicznymi, które może i są delikatne, ale niezbyt ładnie pachną? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Mydło w płynie LADY powinno spełnić Twoje oczekiwania. Ma aksamitną konsystencję, która sprawia, że z ogromną przyjemnością nakładasz je na dłonie.

W trosce o dobro Twoje i Twojej rodziny jego receptura została dokładnie dobrana, a składniki przebadane pod kątem dermatologicznym. Delikatny skład zapewnia ukojenie oraz nawilżenie każdemu rodzajowi skóry, nawet temu najbardziej wymagającemu. Dzięki neutralnemu pH płyn do mycia rąk nie narusza bariery hydrolipidowej odpowiedzialnej za ochronę przed wnikaniem wszelkiego rodzaju drobnoustrojów chorobotwórczych. Z drugiej strony zastosowane w mydle delikatne detergenty świetnie radzą sobie ze wszystkimi zabrudzeniami oraz plamami, pozostawiając skórę czystą i odświeżoną.

Mydło w płynie LADY

Ten produkt posiada starannie stworzoną kompozycję zapachową. Orchidea cechuje się zdecydowaną, wyrazistą wonią z ciepłą, a zarazem odświeżającą nutą. Ze względu na zmysłowość tego zapachu, stanowi jeden z najbardziej lubianych zwłaszcza wśród kobiet.

Płyn do mycia rąk jest oferowany w 0,5-litrowych opakowaniach, abyś nie musiał się martwić o zapas, ponieważ taka objętość wystarczy na wiele użyć. Ponadto butelka została wyposażona w pompkę, zapewniającą wygodne nakładanie mydła na dłonie bez konieczności odkręcania czy przechylania całego opakowania. Wystarczy tylko nacisnąć, aby płyn był gotowy do użycia.

Dlatego nasze mydło w płynie LADY stanowi świetny wybór do Twojej łazienki. Intensywna woń będzie pobudzać zmysły jeszcze na długo po użyciu, aksamitna konsystencja otuli skórę, a delikatny skład zadba o odpowiednie nawilżenie dłoni.

LADY mydło w płynie o zapachu orchidei to produkt idealny dla Ciebie. Pozwól mu zadbać o swoje dłonie.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

Sztuk w kartonie:10 szt.
Sztuk na palecie:990 szt.
Warstw na palecie:10
Kartonów na warstwie:11
Kod EAN produktu: 5901694492520
Kod EAN kartonu: 5901694492520