Mydło w płynie 5l – baniaki – brzoskwinia

Mydło LADY aksamitne w płynie 5 l brzoskwiniowe to delikatny środek myjący przeznaczony również do kontaktu ze skórą delikatną i wrażliwą. Starannie opracowana formuła mydła pozwala na dokładne oczyszczenie skóry z wszelkich zabrudzeń oraz bakterii nagromadzonych w ciągu dnia. Mydło w płynie 5 l brzoskwiniowe skutecznie oczyszcza dłonie, ale to nie wszystko. Jedną z największych zalet jego używania jest doskonale wyczuwalny aromat świeżych brzoskwini. Ten wyjątkowo pozytywnie kojarzący się naturalny zapach pozostaje na skórze dłoni jeszcze długo po zakończeniu mycia, niosąc za sobą przyjemne odświeżenie. Środek myjący w atrakcyjnej cenie to przede wszystkim zrównoważona pielęgnacja delikatnej skóry dłoni – dzięki neutralnemu pH mydło w płynie 5 l brzoskwiniowe nie podrażnia skóry dłoni. Wręcz przeciwnie – podczas jego regularnego stosowania zaobserwować można przede wszystkim zwiększone nawilżenie oraz miękkość dłoni.

Mydło w płynie 5 l brzoskwiniowe – opinie, cena, sklep

Dostępne w naszym sklepie środki myjące to nie tylko skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, ale także sposób na utrzymanie zrównoważonej pielęgnacji skóry dłoni. Mydło w płynie 5 l brzoskwiniowe nie bez powodu cieszy się tak wieloma pozytywnymi opiniami całych wszystkich korzystających, którzy na własnej skórze doświadczyli wyjątkowej skuteczności mydła brzoskwiniowego. Powodem, dla którego ten produkt cieszy się tak dużą popularnością, jest także jego pojemność. Mydło w płynie 5 l brzoskwiniowe świetnie sprawdza się w użytku wszystkich domowników. Jego zapas starcza na długo, co sprawia, że jest to świetna propozycja również pod względem cenowym.

Piękna skóra dłoni z mydłem w płynie 5 l brzoskwiniowym

Doskonała kondycja skóry dłoni u wszystkich korzystających? Tak, to jak najbardziej możliwe – z mydłem w płynie 5 l brzoskwiniowym w atrakcyjnej cenie zrównoważona pielęgnacja staje się jeszcze prostsza. Duża pojemność oraz wyjątkowo przystępna oferta to tylko jedne z wielu powodów, dla których ten produkt jest idealną propozycją w kategorii mydeł w płynie przeznaczonych do mycia dłoni.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Sztuk w kartonie:
Sztuk na palecie:139 szt.
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:
Kod EAN produktu: 5907798850693
Kod EAN kartonu: 5907798850693