Mydło w płynie 5l – czerwona róża PET

Mydło w płynie czerwona róża – 5-litrowy baniak

Dbanie o higienę rąk jest bardzo ważne. To właśnie dzięki niej można uniknąć różnorodnych chorób. Jednak, aby zapewnić swoim dłoniom odpowiednią pielęgnację, należy wybrać dobre mydło. Kiedyś było ono dostępne wyłącznie w jednym wariancie, natomiast dziś można dobrać je do swoich preferencji i potrzeb skóry. Obecnie dużą popularnością cieszą się mydła w płynie. Są one znacznie bardziej higieniczne niż produkty w kostce, a także łatwiejsze w użyciu. Dostępne są w różnych wariantach zapachowych.

Naszą propozycją jest mydło w płynie różane. Ma ono piękny, intensywny aromat, który rozpieszcza zmysły. Delikatnie czyści ono skórę i pozostawia ją miękką i pachnącą. Świetnie radzi sobie z usuwaniem wszelkich nieczystości, nawet tych najbardziej uporczywych. Dużą zaletą mydła w płynie różanego Lady jest również fakt, iż zawiera ono wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane składniki i neutralne pH, dzięki czemu nie podrażnia i nie wysusza skóry. Sprawia, że dłonie stają się nawilżone i idealnie czyste.

Mydło w płynie różane Lady umieszczone jest w dużym, 5-litrowym baniaku, dzięki czemu wystarcza na bardzo długi czas. Polecane jest ono do większych firm, a także galerii handlowych i innych miejsc użyteczności publicznej, gdzie występuje wysokie zużycie środków czystości.

Mydło w płynie róża – gwarancja wysokiej jakości

W sklepach chemicznych i drogeriach dostępny jest szeroki wybór mydeł w płynie. Jednak znalezienie tego najlepszego, to nie lada wyzwanie. Mydło różane Lady to produkt dedykowany wszystkim tym, którzy szukają dobrego, uniwersalnego środka do wszystkich rodzajów skóry. Mydło to sprawdzi się zarówno u osób z suchą, podrażnioną skórą, jak i tych, którzy nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Jego dużą zaletą jest w pełni bezpieczny skład. Użytkownicy chwalą mydło Lady również za orzeźwiający zapach, który długo pozostaje na dłoniach oraz wyjątkowo atrakcyjną cenę. Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, wystarczy skontaktować się z naszą obsługą. Zapraszamy!

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Sztuk w kartonie:
Sztuk na palecie:139 szt.
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:
Kod EAN produktu: 5907798850716
Kod EAN kartonu: 5907798850716