Mydło w płynie 5l – Bioslik

Żeby nasze dłonie były doskonale nawilżone oraz zadbane, niezbędne jest dobrej jakości mydło w płynie. Duże opakowanie mydła LADY to tylko jeden z jej niewątpliwych atutów, który sprawi, że już nie będziesz chciał używać żadnego innego.

Mydło do rąk w płynie 5l – delikatna, kompleksowa pielęgnacja dłoni

W Darchem wierzymy, że ze skutecznym oczyszczaniem muszą iść w parze przyjemny, niebanalny zapach, a także szereg wyselekcjonowanych składników, które zadbają o nasze dłonie.

Mydło w płynie 5l LADY wyróżnia się aksamitną konsystencją oraz ciekawym i orzeźwiającym, świeżym aromatem o optymalnym nasileniu, który długo utrzymuje się na dłoniach. Doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia w sposób delikatny, niepodrażniający skóry – nawet tej najbardziej wrażliwej.

Tworząc formułę oferowanego mydła, chcieliśmy, by była ona kompleksowa i zapewniająca dłoniom wszystko to, co najlepsze. Stąd zadbaliśmy o to, by pH kosmetyku było neutralne dla skóry. Utrzymanie równowagi odczynu chroni ją bowiem przed podrażnieniami i niekorzystnymi zmianami, a także sprawia, że lepiej przyjmuje ona substancje aktywne.

Co wyróżnia to mydło w płynie?

Duże opakowanie produktu zapewnia optymalną wydajność. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku domów rodzinnych czy firm z wielu branży. Optymalna formuła sprawia, że mogą z niego z powodzeniem korzystać wszyscy bez ryzyka podrażnień. Mydło LADY jest bowiem w pełni bezpieczne dla każdej skóry, ponieważ zostało przebadane pod wieloma kątami i spełnia wszelkie odgórne wymogi.

Codzienne regularne mycie rąk oferowanym mydłem zapewni Twoim dłoniom optymalną pielęgnację, która sprawi, że będą się prezentować nienagannie. Bezpieczne składniki z powodzeniem zadbają także o skórę alergiczną.

Jako firma Darchem istnieje już od ponad 20 lat, co czyni nas marką zaufaną, proponującą korzystne oferty. Dziś istniejemy nie tylko na rynku rodzimym, ale prężnie rozwijamy się międzynarodowo, nieustannie dbając o zachowanie najwyższych standardów.

Opinie, jakimi cieszy się nasz sklep, pokazują że nasze produkty to korzystna cena w połączeniu z wysoką jakością.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Sztuk w kartonie:
Sztuk na palecie:144 szt.
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:
Kod EAN produktu: 5901694493121
Kod EAN kartonu: 5901694493121