Mydło w płynie 5l – Delikatna bawełna

Mydło jest środkiem czystości, które na dobre zagościło zarówno w naszych domach, miejscach pracy jak i instytucjach publicznych. Wiele osób nie jest w stanie sobie wyobrazić codziennej higieny bez tego środka. O ile kiedyś rynek był zdominowany przez mydła w kostce, tak od kilku lat nieprzerwanie na popularności zyskuje mydło w płynie. Jest niezwykle wygodne a sama dystrybucja jest praktyczna. Łatwo się także uzupełnia wszelkiego rodzaju dystrybutory za jego sprawą.

Mydło w bańce – ekonomiczny wybór

Mydło w bańce staje się znakomitym rozwiązaniem, szczególnie do wszelkiego rodzaju zakładów pracy i miejsc publicznych, gdyż tam eksploatacja jest zdecydowanie większa niż w warunkach domowych. Mydło LADY Aksamitne pachnie delikatną bawełną. Ten przyjemny zapach sprawia, że rytuał mycia rąk staje się jeszcze przyjemniejszy. Za sprawą swojej formuły pozwala na skuteczne umycie dłoni, tym samym nie podrażniając jej. Dzieje się to za sprawą neutralnego pH, a także odpowiednio wyselekcjonowanych składników znajdujących się w formule. Dłonie będą nawilżone a delikatny zapach utrzyma się na ich powierzchni na długo.

Mydło w płynie 5 l – uniwersalne rozwiązanie

Mydło w bańce o pojemności 5 l to gwarancja posiadania specyfiku na długi czas. W zależności od zapotrzebowania środek ten może wystarczyć na nieco krótszy bądź dłuższy czas. Z powodzeniem można nim napełniać ceramiczne buteleczki w domowych łazienkach czy dozowniki mydła w miejscach o wyższym zapotrzebowaniu. Kupując mydło w bańce zużywa się także mniej plastiku, co ma korzystny wpływ na środowisko.

Mydło w bańce – dlaczego warto?

Mydło w dużym pojemniku to doskonały wybór z wielu względów. Nasz produkt to przede wszystkim gwarancja korzystnej ceny przy braku utraty na jakości. Produkty dostępne w naszym sklepie są bardzo chętnie wybierane. Cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Zapraszamy do zakupu zarówno mydła w płynie jak i innych środków, które posiadamy w naszej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Sztuk w kartonie:
Sztuk na palecie:144 szt.
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:
Kod EAN produktu: 5901694493138
Kod EAN kartonu: 5901694493138