Mydło w płynie 5l – Konwalia

Mydło w płynie Lady to nie tylko wysokiej jakości produkt o skutecznym działaniu, ale również pięknym i orzeźwiającym zapachu. Preparat doskonale oczyści Twoje dłonie i pozostawi na ich swoją subtelną woń na długi czas. Mydło posiada wyselekcjonowany skład, dzięki czemu zapewnia skórze delikatny efekt przy doskonałym usuwaniu różnego rodzaju zabrudzeń, bez wywoływania na jej powierzchni uporczywych podrażnień. Produkt pozostawia dłonie miękkie i nawilżone, dzięki czemu nie musisz obawiać się o ich wysuszenie.

Mydło w płynie konwaliowe – wysoka jakość i niesamowity zapach

Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu mydło z pewnością sprawdzi się u każdej osoby ceniącej sobie zarówno wysoką jakość, jak i fantastyczne aromaty. Produkt zdobywa szereg pozytywnych opinii od zadowolonych użytkowników, którzy chwalą go za subtelne dla skóry, jednak skuteczne w usuwaniu brudu rezultaty, co czyni go doskonałym wyborem, o czym z pewnością przekonasz się już po pierwszym użyciu.

Subtelnie pachnące mydło w płynie 5 l konwaliowe – cena

Dostępne w naszym sklepie mydło w płynie Lady zachwyca nie tylko swoimi właściwościami, ale także atrakcyjną, niewygórowaną ceną, która spotyka się z uznaniem usatysfakcjonowanych klientów. Ustalona przez nas wysokość ceny jest odpowiedzią na potrzeby klientów, na których zadowoleniu z wyboru naszego sklepu nas zależy. Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym klientem, dlatego do wszelkich pytań podchodzimy w zaangażowany i profesjonalny sposób. Zdajemy sobie sprawę, że udzielane przez nas porady są istotnym aspektem podejmowania decyzji zakupowych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystko przebiegało przejrzyście oraz sprawnie.

Dlaczego warto wybrać mydło w płynie 5 l?

Przede wszystkim produkt posiada dużą pojemność przekładającą się na jego zwiększoną wydajność i opłacalność zakupu. Kolejnym ważnym aspektem jest jego higieniczność, która jest lepsza niż mydła w kostce. Preparat jest szybki oraz wygodny w użyciu, a jego zapach zachwyca swoją delikatnością i świeżością.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Sztuk w kartonie:
Sztuk na palecie:144 szt.
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:
Kod EAN produktu: 5907798850396
Kod EAN kartonu: 5907798850396