Papier toaletowy – biały

Biały papier toaletowy Shine to naturalny papier nieposiadający dodatkowych ulepszeń w postaci substancji zapachowych, które mogą powodować nieprzyjemne uczulenia czy podrażnienia. Struktura białego papieru toaletowego jest naturalna, dzięki czemu nadaje się do ogólnodostępnego wykorzystania – mogą z niego korzystać nawet osoby ze skórą delikatną i wrażliwą. Zrównoważony skład oraz atrakcyjna cena to jednak niejedyne zalety białego papieru toaletowego. Na uwagę zasługuje także jego wyjątkowa wytrzymałość, połączona z wyjątkową miękkością, wyczuwalną już od pierwszego dotknięcia. Bierze się ona z zastosowania dwóch warstw. Dzięki temu biały papier toaletowy Shine jest wyjątkowo wydajny, nawet w codziennym użytkowaniu.

Biały papier toaletowy naturalny – pozytywne opinie

Doskonale dobrany papier toaletowy to przede wszystkim wyjątkowy komfort każdej osoby, która z niego skorzysta. Na zadowolenie oraz pozytywne opinie, jakimi cieszy się biały papier toaletowy, wpływa przede wszystkim wyjątkowa wytrzymałość papieru, która bezpośrednio wpływa także na wydajność. W połączeniu z atrakcyjną ceną oferowaną przez nasz sklep, biały papier toaletowy jest idealnym wyborem także do miejsc użyteczności publicznej, gdzie konieczne jest zastosowanie przede wszystkim ekonomicznych rozwiązań, które jednocześnie będą spełniały rygorystyczne normy dotyczące jakości. Naturalny skład białego papieru toaletowego jest tego idealnym potwierdzeniem.

Delikatny i wytrzymały biały papier toaletowy w sklepie Darchem

Miękkość to podstawa w przypadku białego papieru toaletowego. Dostępny w naszej ofercie produkt świetnie spełnia te wymagania, zapewniając komfort i delikatność, tym samym dobrze spełniając się także przy użyciu do skóry wrażliwej. Potwierdzeniem tego są liczne pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów, którzy zaufali wysokiej jakości produktu. Przystępna cena oraz wyjątkowa wydajność to kolejne powody, dla których warto wybrać biały papier toaletowy dostępny w naszym sklepie.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:0 szt.
Sztuk na palecie:220 szt.
Warstw na palecie:0
Kartonów na warstwie:0
Kod EAN produktu: 5907798850778
Kod EAN kartonu: 0