Pasta BHP – 500g – ścierna

Pasta ścierna jest niezbędnym produktem służącym do usuwania z rąk wszelkiego rodzaju zabrudzeń powstałych w wyniku wykonywania prac naprawczych, a także innych związanych z użytkowaniem m.in. olejów, rdzy oraz smarów. Produkt wykonany został z wysokiej klasy substancji, tak, aby przy jego wykorzystaniu możliwe było usunięcie uporczywych zanieczyszczeń z Twoich rąk. Pasta jest mieszanką drobnoziarnistego materiału ściernego, a także substancji wiążących. Taka kombinacja składników zapewnia uzyskanie pożądanych efektów i w rezultacie poradzenie sobie nawet z najbardziej problematycznymi zabrudzeniami.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:33 szt.
Sztuk na palecie:1485 szt.
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:9
Kod EAN produktu: 5907798850082
Kod EAN kartonu: 5907798850082

Pasta BHP ścierna jest całkowicie bezpieczna w użytkowaniu, a jej wykorzystanie nie powoduje ran ani podrażnień. Produkt jest delikatny dla rąk i zawiera dodatkowe składniki nawilżające dla zachowania jak najlepszego stanu Twoich dłoni oraz całych rąk. Ponadto produkt charakteryzuje się długą datą przydatności, dzięki czemu można go dłużej przetrzymywać, bez obawy o stratę jego jakości.

Pasta BHP do rąk – Maniek

Oferowana w naszym sklepie pasta ścierna do rąk Maniek wyróżnia się nie tylko doskonałą jakością i przystępną ceną, ale także łatwym i niezwykle skutecznym sposobem użycia. Po wykonaniu prac wystarczy jedynie rozetrzeć pastę BHP w delikatnie wilgotnych dłoniach, a po poradzeniu sobie z zabrudzeniami spłukać całość pod bieżącą wodą.

Pasta została przez nas stworzona w staranny i precyzyjny sposób, aby zapewnić Ci doskonałe rezultaty, bez negatywnego wpływu na stan Twojej skóry. Produkt nie tylko jest delikatna dla dłoni, ale także pozwala na usunięcie różnego rodzaju zabrudzeń, których nie sposób pozbyć się przy pomocy zwykłego mydła.

Pasta BHP ścierna – sklep

Nasza firma działa na rynku od wielu lat, przez które udało nam się poznać potrzeby i preferencje naszych klientów, a także znacznie poszerzyć nasz asortyment. Obecnie jesteśmy przodującym producentem w branży chemicznej, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, a także skutecznością w działaniu, dzięki czemu zdobyliśmy grono zaufanych klientów i cały czas jesteśmy otwarci na nowych. Każdego dnia staramy się zaspokajać potrzeby naszych klientów, a w naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, zaangażowanie oraz wysokie standardy obsługi.