Płyn do kominków

Kominek może stanowić wspaniały dodatek do wnętrza salonu. Zimowe wieczory spędzone przy przyjemnych, żywych płomieniach charakteryzują się wyjątkową atmosferą.

W związku z tym, że w kominku dochodzi do spalania należy regularnie go czyścić z osadzającej się stopniowo sadzy. Jeżeli kominek nie będzie regularnie czyszczony to może przestać wyglądać estetycznie, a w najgorszym wypadku może dojść do jakiejś usterki.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą płynu do czyszczenia kominków. To środek, który charakteryzuje się niezwykle wydajnym działaniem. Sprawdzi się świetnie zarówno w przypadku czyszczenia kominka, jak i pieca, czy grilla.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:14
Sztuk na palecie:630
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:9
Kod EAN produktu: 5901445705862
Kod EAN kartonu: 5901445705862

Płyn do czyszczenia kominków – niezawodny sposób na sadzę

Oferowany przez nas płyn do czyszczenia kominków występuje w butelce o pojemności 750 ml. Jest to profesjonalny środek do czyszczenia kominków, pieców, grilli i rusztów. Chciałbyś skutecznie pozbyć się tłustych lub czarnych od sadzy plam? W takim wypadku na pewno przypadnie Ci do gustu płyn do mycia kominka Flambit.

Używanie tego środka należy do niezwykle prostych. Preparat czyszczący występuje w formie sprayu. Płyn do czyszczenia kominków wystarczy rozprowadzić równomiernie po zanieczyszczonej powierzchni. Po kilku minutach nie powinno zostać śladu po brudzie. Jeżeli chciałbyś usunąć stare plamy – Flambit z nimi również poradzi sobie bez problemu.

Profesjonalny płyn do mycia kominka – Flambit, 750 ml

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem tego płynu do czyszczenia kominków, to zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty, gdyż zadbaliśmy o to, by była ona atrakcyjna. Ponadto mamy na uwadze Twoje dobro, więc możesz liczyć na bardzo szybką wysyłkę zamówionych przez siebie towarów.

Flambit jest bardzo chętnie wybierany przez osoby, które decydują się na zakupy za pośrednictwem naszego sklepu. Zwracają uwagę na prostotę jego użytkowania, a także niezwykle wydajne działanie. To środek, który poradzi sobie z każdym kominkowym brudem.

Płyn do czyszczenia kominka – cena

Pamiętaj o tym, by sugerować się instrukcją dołączoną przez producenta. W innym wypadku preparat może nie być aż tak wydajny. Oferowana przez nas cena jest konkurencyjna względem innych sklepów, więc tym bardziej zachęcamy Cię do zrobienia zakupów właśnie u nas.