Płyn do naczyń – PET – 5l – mięta

Płyn do mycia naczyń 5l to środek, który jest niezbędny w każdym domu. Pozwala nie tylko na dokładne umycie naczyń, ale także neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Skoncentrowana i gęsta formuła sprawia, że jest to bardzo wydajny płyn. Pozwoli na cieszenie się czystością naczyń przez bardzo długi czas, natomiast sama czynność zmywania stanie się niezwykle przyjemna.

Płyn do mycia naczyń 5l – wydajność zawarta w formule

Płyn do mycia naczyń zawiera aż 5 litrów preparatu niezbędnego do wykonywania codziennej czynności, jaką jest zmywanie. Gęsta konsystencja sprawia, że specyfik ten będzie wolniej zużywany. Pozwala na dogłębne doczyszczenie każdego rodzaju naczyń. Bez problemu poradzi sobie z kubkami, szklankami, talerzami i sztućcami. Równie skuteczny będzie także w sytuacji, gdy niezbędne będzie umycie zabrudzonej patelni czy garnków. Bez względu na rodzaj naczynia czy akcesorium kuchennego płyn do naczyń 5l poradzi sobie świetnie.

Płyn do naczyń mięta – piękny zapach

Płyn do mycia naczyń miętowy to środek o ładnym zapachu, który jest niezwykle odświeżający – niezwykle kojarzy się z czystością. Skrupulatnie opracowana formuła sprawia, że w trakcie mycia naczyń wszelkie zapachy związane z resztkami żywności pozostałymi na naczyniach są neutralizowane. Zastępuje je natomiast subtelna woń mięty, która wpływa na pozytywne nastawienie podczas wykonywania obowiązków domowych, ale także pozwala na uzyskanie niezwykle czystego wykończenia oczyszczanych naczyń.

Butelka PET, w której znajduje się płyn do mycia naczyń 5l może zostać poddana recyklingowi, co dodatkowo ma pozytywny wydźwięk ekologiczny. Nieprzerysowany design etykiety sprawia, że zauważalne jest, że ma się do czynienia z dobrym, skoncentrowanym produktem w korzystnej cenie.

Płyn do mycia naczyń 5l – częsty wybór w wielu domach

Dostępny w naszej ofercie płyn do naczyń 5l to znany i chętnie wybierany specyfik do oczyszczania akcesoriów kuchennych. W naszym sklepie znaleźć można różnorodne preparaty, które bardzo dobrze spełniają swoje zadanie, w dodatku dostępne są w okazyjnych cenach. Opinie klientów są bardzo pozytywne, co niezwykle nas cieszy.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:0 szt.
Sztuk na palecie:139
Warstw na palecie:5
Kartonów na warstwie:0
Kod EAN produktu: 5907798850303
Kod EAN kartonu: 5907798850303