Podpałka biała – 48 kostek

Podpałka jest podstawowym i niezbędnym produktem służącym do rozpalania ognia w kominku, piecu, a także na ognisku, bądź grillu. Użycie podpałki nie stanowi większego problemu, w związku z tym nie trzeba martwić się o nieumiejętność jej wykorzystania. Produkt jest wyjątkowo wydajny, ponieważ wystarczą jedynie jedna lub dwie kostki, aby rozpalić ogień w wybranym miejscu. Ponadto niezaprzeczalną zaletą podpałki jest brak wydzielania przez nią szkodliwych substancji podczas spalania, co czyni ją w pełni bezpiecznym rozwiązaniem.

Jednak nie można zapominać, że przed przystąpieniem do przygotowywania potraw, należy poczekać, aż podpałka całkowicie się wypali, a w celu zwiększenia bezpieczeństwa węgiel warto przykryć popiołem.

Podpałka biała – sklep

W naszym sklepie oferujemy dobrej jakości podpałkę, która zapakowana jest w solidne, trwałe oraz odporne na działanie czynników atmosferycznych opakowanie. W wyniku tego zwiększona zostaje ochrona podpałki przed jakimikolwiek uszkodzeniami pochodzącymi z zewnątrz, co przekłada się na zachowanie jej odpowiedniego stanu aż do całkowitego zużycia. Opakowanie zawiera aż 48 kostek, dzięki czemu podpałka biała wystarcza na długo, co oznacza jej dużą wydajność i opłacalność zakupu.

Nasza firma działa na rynku od wielu lat, co czyni nas znanym producentem wiodącymi prym w branży chemicznej zarówno w Polsce, jak i w Europie. W naszej pracy stawiamy nie tylko na wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się swoją funkcjonalnością, ale także na zaangażowanie i rzetelność. Klienci chwalą nas za wysokie standardy obsługi czy solidne produkty, co wpływa na pojawiające się pozytywne opinie na nasz i naszych artykułów temat. Co więcej, oferujemy również atrakcyjne ceny, które zachęcają do wyboru oferowanych przez nas produktów, takich jak podpałka biała będąca praktycznym rozwiązaniem.

Każdego dnia stawiamy na rozwój, a panująca w naszej firmie atmosfera zawsze jest przyjazna. Każda osoba traktowana jest przez nas z należytym szacunkiem, ponieważ zależy nam na odpowiednim samopoczuciu w trakcie pracy.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Sztuk w kartonie:24 szt.
Sztuk na palecie:2304szt.
Warstw na palecie:6
Kartonów na warstwie:16
Kod EAN produktu: 5901694491417
Kod EAN kartonu: 5901694491417