Podpałka szara – 24 kostki

Podpałka szara jest praktycznym produktem, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Dzięki jej zastosowaniu możliwe jest podpalenie nie tylko kominka czy pieca, ale także ogniska bądź grilla. Jej wykorzystanie nie jest trudnym ani czasochłonnym zadaniem, a na rozpalenie w wybranym miejscu wystarczą jedynie jedna lub dwie kostki. W wyniku tego produkt jest niezwykle wydajny, co przekłada się na opłacalność jego zakupu.

Oferowana w naszym sklepie podpałka szara jest ekologicznym rozwiązaniem, do którego produkcji wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały. Jej użycie jest w pełni bezpieczne, a podczas procesu spalania nie dochodzi do wydzielania szkodliwych substancji, które mogłyby zaszkodzić ludzkiemu zdrowiu. Żeby zwiększyć ochronę, warto przed przystąpieniem do szykowania potraw poczekać na całkowite wypalenie się podpałki, a węgiel przykryć popiołem.

Wysokogatunkowa i funkcjonalna podpałka szara – sklep

Oferowana w naszym sklepie podpałka wyróżnia się łatwością w przechowywaniu, a także dobrymi opiniami ze strony użytkowników. Produkt chwalony jest za brak problemów z kruszeniem się oraz z zabrudzeniami, dlatego klienci są zadowoleni z jego wyboru. Podpałka szara zapakowana jest w solidne i odporne na działanie niekorzystnych czynników pogodowych opakowanie, w którym znajdują się aż 24 kostki gotowe do wykorzystania.

Jeśli podczas przeglądania naszej oferty i poszukiwania podpałki pojawiają się jakiekolwiek pytania, można się z nami skontaktować. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu. Oferowane przez nas podpałki wybierane są także ze względu na korzystną cenę, która jest dodatkową zachętą do ich zakupu. Staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów, dlatego do każdego pochodzimy z dużym zaangażowaniem oraz z indywidualnymi, cennymi wskazówkami. Dzięki temu możemy udzielić profesjonalnej porady, która będzie odpowiedzią na aktualne potrzeby odwiedzającego nasz sklep klienta.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:24
Sztuk na palecie:2592
Warstw na palecie:6
Kartonów na warstwie:18
Kod EAN produktu: 5901694491417
Kod EAN kartonu: 5901694491417