Podpałka szara – 32 kostki

Wykorzystujemy ogień na co dzień do wielu rozmaitych czynności – wśród nich wymienić można, chociażby ogrzanie się czy przygotowanie jedzenia. Płomień nie bierze się jednak znikąd – trzeba go wcześniej rozpalić. Aby ułatwić sobie to zadanie warto użyć dobrej jakości podpałki – dokładnie takiej jak ta, którą można nabyć u nas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej jakości podpałka szara

Dzięki podpałce szarej, którą możemy dostarczyć naszym klientom w różnych ilościach, rozpalenie ogniska, grilla czy kominka będzie proste i szybkie jak nigdy wcześniej. Co więcej – podpałka idealnie sprawdzi się wśród fanów wszelkiego rodzaju obozowania na łonie natury czy wypraw survivalowych – za jej pomocą można szybko rozpalić ogień nawet w niesprzyjających warunkach, co jest bardzo istotną cechą tego produktu. Produkt jest też wydajny – mimo faktu, iż aby osiągnąć optymalne tempo rozpalania i duży płomień trzeba zużyć na raz 2-3 kostki, to dzięki temu, że w opakowaniu znajdują się aż 32 kostki, wystarcza ono na długo.

Bardzo ważną cechą dostępnych w naszym sklepie podpałek jest to, że nie wydzielają one podczas spalania się żadnych szkodliwych substancji. Oznacza to, że ich wykorzystanie nie wpłynie na nasze zdrowie, ani na walory smakowe potraw, które przygotowujemy nad paleniskiem, do którego rozpalenia użyto właśnie te kostki.

Dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Działamy na rynku już od bardzo długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom dostęp do wysokiej jakości produktów. Chcemy, aby każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, mógł nabyć to, czego właśnie potrzebuje, dlatego też dbamy o to, aby nasza oferta była jak najbogatsza, a produkty, które się w niej znajdują – możliwie najwyższej jakości. Zamawiając więc chemię u nas, masz pewność, że otrzymasz wyroby z wysokiej półki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu złożenia zamówienia. Podczas rozmowy z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:24
Sztuk na palecie:2592
Warstw na palecie:6
Kartonów na warstwie:18
Kod EAN produktu: 5901694491417
Kod EAN kartonu: 5901694491417