LOVING CARE – Spirytus salicylowy – 120ml

Spirytus salicylowy to roztwór kwasu salicylowego w wodzie i alkoholu etylowym. Posiada on właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Stosuje się go miejscowo do odkażania uszkodzonej skóry. Jest on w stanie usunąć z rany nawet 90% drobnoustrojów. Spirytus salicylowy jest używany także na trądzik, gdyż zawiera on kwas salicylowy, który przenika przez sebum, a następnie wnika w głąb mieszków włosowo-łojowych i redukuje nadmiar tłuszczu oraz zanieczyszczeń. Można również używać go w formie toniku podczas leczenia łojotoku. Spirytus salicylowy stosowany jest także jako środek pomocniczy podczas walki z grzybicą. Wiele pań używa go również do dezynfekcji pędzli do makijażu. Według opinii użytkowników doskonale sprawdza się on także jako zmywacz do paznokci.

Nasza firma oferuje spirytus salicylowy marki LOVING CARE w opakowaniu o pojemności 120 ml. Produkt dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami.

Spirytus salicylowy LOVING CARE – skuteczny środek o wielu zastosowaniach

Jak już wyżej wspomnieliśmy, spirytus salicylowy to skuteczny środek o wielu zastosowaniach. Sprawdza się on w domach prywatnych, a także gabinetach kosmetycznych, centrach SPA i przychodniach. Jego dużą zaletą jest fakt, iż jest niedrogi i spełnia wiele funkcji. Spirytus salicylowy naszej firmy można kupić w wielu popularnych sklepach i hipermarketach. Opinie użytkowników potwierdzają, iż doskonale spełnia on swoje funkcje. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat spirytusu salicylowego Lady, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Z chęcią przedstawimy Ci właściwości spirytusu salicylowego, wszystkie jego zastosowania oraz przeciwwskazania do stosowania. Gwarantujemy fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę! Zapraszamy serdecznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Sztuk w kartonie:15 szt.
Sztuk na palecie:3120 szt.
Warstw na palecie:8
Kartonów na warstwie:26
Kod EAN produktu: 5902020145288
Kod EAN kartonu: 5902020145288