ALL – Udrażniacz – saszetka – 40g

Zapchane rury to jeden z najczęstszych czynników powodujących zalanie pomieszczenia. Codziennie do instalacji wpadają resztki jedzenia, drobne przedmioty, czy różnego rodzaju zanieczyszczenia, które zaczynają się kumulować w jednym miejscu. To prowadzi do powstawania zatorów. Na szczęście istnieją skuteczne środki, które pozwalają udrożnić rury w przypadku niewielkiego zapchania. Jeden z najskuteczniejszych środków stanowi granulat do udrażniania rur ALL.

Granulki do udrażniania rur ALL

Udrażniacz do rur marki ALL oferowany w naszym sklepie jest zaliczany do grupy najlepiej sprawdzających się środków do niwelowania wszelkiego rodzaju zatorów. Prezentowany preparat zawiera przemyślany skład, który doskonale radzi sobie również z usuwaniem tłuszczy zalegających w instalacji wodnej. Potrafi także wyeliminować problem nieprzyjemnych zapachów wydostających się z rur.

Co ważne, sprawdzi się w przypadku jednorazowego użycia w celu zniwelowania zatoru, jednak jego długotrwałe używanie daje o wiele lepsze efekty. Regularne stosowanie udrażniacza rur ALL zapewnia usunięcie z instalacji wszelkich zanieczyszczeń stałych, organicznych, a także wszelkich przykrych woni wydobywających się z instalacji wodnej.

Ponadto granulki zamknięte zostały w niewielkiej saszetce o wadze 40 g, co znacznie ułatwia ich użycie oraz dawkowanie. Dzięki temu nie trzeba się zastanawiać, ile powinno się użyć granulatu, aby skutecznie pozbyć się zatoru i udrożnić zapchaną rurę. Saszetki zabierają także o wiele mniej miejsca niż duże opakowanie produktu.

Granulat do udrażniania rur ALL – sklep

W naszym sklepie udrażniacz rur ALL dostępny jest w komplecie zawierającym 30 saszetek, każda po 40 g. Dzięki temu możesz wygodnie zaopatrzyć się u nas w większą ilość produktu i korzystać z niego regularnie bądź wtedy, kiedy zajdzie taka konieczność. Pożegnaj wszelkie zatory spowodowane odkładaniem się zanieczyszczeń stałych lub organicznych, a także nieprzyjemne zapachy z pomocą tych granulek do udrażniania rur marki ALL.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:30 szt.
Sztuk na palecie:7920 szt.
Warstw na palecie:11
Kartonów na warstwie:24
Kod EAN produktu: 5901694491592
Kod EAN kartonu: 5901694491592