Zapałki

Skuteczne zapałki są niezwykle istotne przy takich czynnościach jak między innymi rozpalanie grilla, czy rozpalenie opału w kominku. To przede wszystkim od tego, czy zapałki są wykonane w prawidłowy sposób, zależy ich skuteczność w rozpalaniu ognia. Dlatego jeżeli szukasz rozwiązania, które pomoże Ci sprawnie i w łatwy sposób rozpalić ogień tam, gdzie jest potrzebny, koniecznie sprawdź zapałki Flambit.

Zapałki Flambit – gwarancja skuteczności

Przy rozpalaniu ognia liczy się to, żeby przedmiot, którego do tego użyjemy, zadziałał szybko i dobrze. Dokładnie tak jest w przypadku długich zapałek Flambit, które sprawdzą się bardzo dobrze nawet w trudniejszych warunkach pogodowych, takich jak przykładowo mocny wiatr. Dzięki długości zapałek doskonale nadają się one nie tylko do rozpalenia grilla, czy ogniska, ale również świec i zniczy, do których dostęp ze zwykłą zapalniczką lub krótkimi zapałkami często jest mocno utrudniony. Flambit to sprawdzona firma produkująca akcesoria potrzebne przy rozpalaniu ognia. Dzięki wysokiej jakości produktów zyskujesz pewność, że dobrze się sprawdzą, kiedy będą potrzebne. Długość zapałek wynosi 9 cm, co zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo. W opakowaniu znajduje się 15 sztuk długich zapałek Flambit.

Zapałki Flambit – Sklep

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie produkty, które są skuteczne i sprawdzone. Zapewniamy asortyment od renomowanych producentów, a także dbamy o to, żeby nasza oferta była dostosowana do potrzeb naszych klientów. Jeżeli masz pytania związane z naszymi produktami, możesz w łatwy sposób skontaktować się z naszą obsługą, która dołoży wszelkich starań, żeby Ci pomóc. Zapewniamy bezpieczne płatności i przesyłki. Zapałki Flambit, które są u nas dostępne, możesz zakupić w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Koszt może się różnić w zależności od wielkości zamówienia. Opinie o zapałkach Flambit, które zostawiają klienci, zwracają uwagę na skuteczność i łatwość rozpalania ognia za ich pomocą. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszych sklepie.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Sztuk w kartonie:500szt.
Sztuk na palecie:24000zt.
Warstw na palecie:
Kartonów na warstwie:0
Kod EAN produktu: 5901694492940
Kod EAN kartonu: 5901694492940