Zmywacz do paznokci kwiatek
– 60ml acetonowy

Wysokiej jakości zmywacz do paznokci dzięki swojej doskonale opracowanej formule świetnie sprawdzi się do usuwania nawet najbardziej wytrzymałych warstw lakieru. Wystarczy wylać niewielką ilość produktu na wacik kosmetyczny, a następnie usunąć lakier, delikatnie pocierając płytkę paznokcia. Starannie opracowana formuła oparta na skutecznym działaniu acetonu sprawia, że każdy, nawet najtrwalszy lakier, może zostać szybko usunięty w razie potrzeby. Liczne pozytywne opinie zmywacz zawdzięcza nie tylko skutecznemu usuwaniu lakieru, ale także potwierdzonemu działaniu pielęgnacyjnemu. Preparat nie tylko oczyszcza płytkę paznokcia, przygotowując ją do dalszych zabiegów, ale także wzmacnia ją, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia. Dzięki takiemu działaniu Twoje paznokcie będą rosły szybciej i będą wyglądały pięknie.

Korzystanie z tego wysokiej jakości zmywacza do paznokci staje się jeszcze łatwiejsze i szybsze dzięki zastosowaniu specjalnego opakowania z praktycznym dozownikiem. Wystarczy lekko przechylić buteleczkę, aby nanieść na wacik odpowiednią ilość płynu. W naszym sklepie kupisz funkcjonalny zmywacz zamknięty w wyjątkowo estetycznym opakowaniu, którego zakrętka przypomina elegancki kwiat. Dzięki takiemu designowi sama buteleczka może stanowić ozdobę każdej damskiej toaletki. Nie odstrasza także woń wydobywająca się z wnętrza estetycznego opakowania – zmywacz do paznokci charakteryzuje się niezwykle przyjemnym zapachem, który różni się w zależności od wybranej opcji kolorystycznej butelki.

W trosce o stan Twoich paznokci – zmywacz do paznokci – kwiatek 60 ml – acetonowy

Usuwanie manicure jest czynnością, która w dużej mierze wpływa na ogólny stan paznokci. Zadbaj więc o ten aspekt w najlepszy możliwy sposób, korzystając ze specjalnej formuły zmywacza do paznokci w buteleczce o zakrętce kształcie kwiatka. W atrakcyjnej cenie zyskujesz starannie przygotowany produkt, który należycie spełnia swoje zadanie bez względu na rodzaj użytego lakieru, a także jego kolor.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:26 szt.
Sztuk na palecie:9369 szt.
Warstw na palecie:12
Kartonów na warstwie:30
Kod EAN produktu: 5907798850471
Kod EAN kartonu: 5907798850471