Zmywacz do paznokci kwiatek
– 60ml bezacetonowy

Na tej podstronie naszego sklepu internetowego możesz nabyć wysokiej jakości zmywacz do paznokci, dzięki któremu pozbycie się lakieru z ich powierzchni będzie łatwiejsze, niż się tego spodziewasz. Jeżeli potrzebny Ci naprawdę dobry specyfik do czyszczenia płytki paznokcia, który jednocześnie nie wywołuje podrażnień ani nie pachnie w nieprzyjemny sposób, zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Wysokiej jakości zmywacz do paznokci – kwiatek, 60 ml, bezacetonowy

Oferowany przez nas zmywacz do paznokci marki Lady to bardzo wysokiej jakości produkt, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych wyrobów tego typu. Jest on pozbawiony acetonu, dzięki czemu nie podrażnia i nie wysusza skóry i paznokci, a także nie wpływa negatywnie na śluzówki nosa – nie ma bowiem ostrego zapachu, który również posiada właściwości drażniące. Zmywacz ten dostępny jest w kilku różnych wersjach zapachowych, co czyni z niego produkt absolutnie wyjątkowy, który zdecydowanie warto kupić. Opakowanie o pojemności 60 ml posiada specjalne zamknięcie, które kształtem przypomina kwiat.

Szeroka oferta produktów – zmywacze do paznokci

Nasz sklep działa już od długiego czasu. Przez cały okres funkcjonowania firmy dostarczamy klientom wysokiej jakości detergenty i kosmetyki, które ułatwiają im życie każdego dnia. Od samego początku naszego istnienia stawiamy zadowolenie osób, które korzystają z naszej oferty, na pierwszym miejscu. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był rozbudowany i każdy zainteresowany mógł znaleźć w nim to, czego właśnie potrzebuje.

Opinie dotychczasowych klientów na temat naszej oferty oraz obsługi pracującej w sklepie są bardzo pozytywne. Chwalą oni bardzo profesjonalne podejście, wiedzę oraz fachowe doradztwo, a także niezwykle atrakcyjne ceny i bardzo szeroki wybór produktów.

Jeżeli zainteresował Cię któryś ze zmywaczy do paznokci dostępnych na naszej stronie, serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu

 

Sztuk w kartonie:26 szt.
Sztuk na palecie:9360 szt.
Warstw na palecie:12
Kartonów na warstwie:30
Kod EAN produktu: 5901445705046
Kod EAN kartonu: 5901445705046